Opiekunka 1000euro/msc GoWork

Kontakt

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Opis zlecenia:
Pani Helga (lat 99) jest pogodnym, ciepłym człowiekiem. Mimo bardzo zaawansowanego wieku chodzi samodzielnie, (niekiedy prosi o pomoc i porusza się trzymając Opiekuna za rękę). Poza domem używa rollatora. Jest zapominalska, ma lekką demencję. Lekko inkontynentna. Podopieczna jest rozmowna, towarzyska i bardzo chętnie gra w gry planszowe (czasem nawet kilka godzin dziennie).
Starsza pani mieszka w domu- bliźniaku z niewielkim ogrodem. W domu mieszka z nią kot. W sąsiednim domu mieszka córka pani Helgi z rodziną (w razie potrzeby chętnie służy pomocą). Sklep oddalony jest od domu o 10 minut. Można do niego dojść spacerem z Podopieczną przy rollatorze lub pod rękę. Opiekun ma do dyspozycji swój pokój i łazienkę.

Obowiązki opiekunki:
- zajmowanie się domem, przygotowywanie posiłków,
- aktywne spędzanie czasu z Podopieczną,
- pomoc w ubieraniu/ rozbieraniu Podopiecznej oraz toalecie (w razie konieczności zmiana pieluchomajtek),
- wykonywanie zakupów,
- opieka nad kotem.

Czego oczekujemy od Kandydata/Kandydatki:
- min. podstawowej znajomości języka niemieckiego,
- zaangażowania w wykonywane obowiązki,
- otwartości na potrzeby innego człowieka,
-gotowości do wyjazdu na minimum 2 miesiące.

Co zapewniamy?
- jedną, czytelną umowę,
- 1000€ netto miesięcznie,
- transport do i ze zlecenia,
- stała opiekę Konsultanta,
- osobny pokój z łazienką i dostępem do internetu,
- ZUS od przeciętnej krajowej (od ponad 4000 zł brutto),
- możliwość odbycia kursów językowych.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 530611659. Treść smsa: imię i nazwisko oraz województwo.
Zapraszamy do oddziału w Poznaniu:
ul. Święty Marcin 66/72
61-807 Poznań
Godziny otwarcia:
pon-pt 8:00-18:00 sb 8:00-16:00
tel. 530611659 mail: klaudia.sobilo@gowork.pl

Data dodania: 24/01/2018