Praca opiekuna osób starszych czeka na Ciebie

Kontakt

Nasz podopieczny:

Aktualnie poszukujemy Opiekunki dla pani Marriane, seniorka ma 77 lat i mieszka w Hamburgu. Pani Marriane cierpi na Parkinsona. Podopieczna choruje na cukrzycę oraz ma problemy z chodzeniem. Porusza się przy pomocy chodzika lub na wózku inwalidzkim.
Obowiązki:

Czuwanie oraz wstawanie w nocy do podopiecznej
Pomoc w pielęgnacji ciała oraz myciu
Zmiana pielucho – majtek
Pomoc seniorce w przejściu z łóżka na wózek
Organizowanie oraz spędzanie wspólnie czasu z podopieczną
Prowadzenie domu: gotowanie, sprzątanie, pranie
Wymagania:

Oczekujemy podstawowej znajomości języka niemieckiego, czynnego prawa jazdy oraz doświadczenia. Dodatkowym atutem będą referencje oraz przebyte przez opiekunkę kursy związane z pomocą i opieką.
Oferujemy:

zarobki - 1000 euro netto miesięcznie
zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
legalne zatrudnienie
pokrycie kosztów przejazdu
odprowadzane składki
ubezpieczenie

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 530611659 Treść smsa: imię i nazwisko oraz województwo.
Zapraszamy do oddziału w Poznaniu:
ul. Święty Marcin 66/72
61-807 Poznań
Godziny otwarcia:
pon-pt 8:00-18:00 sb 8:00-16:00
tel. 530611659 mail: klaudia.sobilo@gowork.pl

Data dodania: 08/11/2017